Viešbutis su Istorija

Ištisus metus priimame svečius iš viso pasaulio savo jaukiose vilose.

Muziejus

Viešbutis Nidos Banga - puiki vieta apsistoti mėgstantiems istoriją. Čia veikia Hermano Blodės muziejaus ekspozicija, pasakojanti įdomius faktus apie muziejaus ir Nidos istoriją. Savo laiku viešbutyje viešėjo ir kūrė tokios įžimybės kaip Tomas Manas ir Zigmundas Froidas.

Vaizdinga aplinka

Viešbutis įsikūręs prie pat Kuršių marių kranto, vaizdingoje Nidos gyvenvietėje, Kuršių Nerijoje, kuri yra įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Nuostabi gamta padės Jums atsipalaiduoti ir maloniai praleisti laiką.

Šiuolaikiškas požiūris

Viešbutyje dirbantis personalas užtikrins skandžią ir malonią viešnagę. Jūsų patogumui siūlome platų paslaugų spektrą - transportavimą, ekskursijas, švenčių organizavimą ir dar daugiau. Čia veikia bevielis internetas ir kitos svarbios komunikacijos.
 

Kuršių Nerijos Dvasia

Ideali vieta norintiems atsikvėpti nuo kasdienybės.

Unikali Parnidžio kopa

Unesco saugoma Parnidžio kopa - viena įspūdingiausių vietų Lietuvoje. Nuo jos atsiveria kvapą gniaužianti panorama - Kuršių marios ribojasi su didingais miškais ir Baltijos jūra. Čia stūkso 13,8 m aukščio granitinis saulės laikrodis, žymintis ne tik tikslų laiką, bet ir svarbias su Saulės judėjimu susijusias šventes.

Gamtos karalija

Nida - ypatingai trapus žmogaus bei gamtos darbo kūrinys. Nepakartojama Kuršių Nerijos kopų, miškų ir ošiančių marių harmonija sužavės kiekvieną apsilankiusį bet kuriuo metų laiku. Pamatyti čia tikrai yra ką.

Visavertis poilsis

Apsilankę Nidoje pajusite ramybę ir vienybę su gamta. O ieškantys aktyvesnio poilsio taip pat nenusivils. Viešbučio svečiams organizuojame įvairias ekskursijas, siūlome pažinti apylinkes išsinuomavus dviračius ar pasiplaukioti jūrine jachta Kuršių mariose. Mūsų personalas mielai informuos apie siūlomas pramogas.