Paslaugos

Dviratis -  pati populiariausia transporto priemonė Neringoje. Čia įrengtas platus dviračių kelių tinklas, dviračiu galima pasiekti visus lankomiausius objektus Neringoje.  Nuo Nidos iki Preilos – 9 Km , iki Pervalkos  - 14,5 km, o iki Juodkrantės 31 km.

Dviračio kaina valandai – 3 Eur

Dviračio kaina dienai – 10 Eur

Siūlome pervežimo paslaugas individualiems svečiams ir grupėms.  Populiariausios kryptys - Klaipėdos uostas, Palangos oro uostas, Ryga.  Keliaujantiems dviračiais ar motociklais siūlome bagažo pervežimo paslaugas.

Svečiams siūlome paplaukioti Kuršių mariomis mūsų jūrine jachta ''Lana''. Taip pat dirbame su partneriais, kurie teikia tokių tipų ekskursijas:

Pirmajame centrinio pastato aukšte veikia erdvus 100 vietų restoranas. Rytais čia visada rasite puikius pusryčius, o per pietus ir vakare Jūsų lauks europietška bei šio krašto virtuvė. Restorane organizuojami įvairūs pobūviai, priėmimai bei folkloro vakarai. Pro restorano langus atsiveria puikus vaizdas į Kuršių marias. 

Taip pat veikia lauko kavinė, kur šiltą vasaros dieną galėsite pietums paskanauti žuvies su alumi ar pasimėgauti gardžia grilio vakariene stebėdami vakarėjančią Nidos krantinę ir marių spindesį. 

Kavos pertraukėlių meniu

Pietų meniu grupėms

Sausas davinys ( „Lunch packet“).

 

Viešbutyje yra 30 vietų konferencijų salė su visa reikalinga įranga ir bevieliu internetu. Pro konferencijų salės langus atsiveria įspūdinga Kuršių marių panorama. Konferencijų dalyviams siūlome skirtingus kavos pertraukėlių meniu variantus.

Konferencijų salės nuoma 1 val. – 15 Eur

Konferencijų salės nuoma darbo dienai – 90 Eur

Viešbučio restorane organizuojame seminarus ir konfrenecijas nuo 40 iki 100 žmonių.

Po įtemptos darbo dienos siūlome pramoginė išvyka laivu – www.mariuodiseja.lt

 

Jaunavedžiams nebereikia vykti į užsienį norint savo vestuvių šventę padaryti išskirtinę ir netradicinę. Neringos savivaldybė jaunavedžiams suteikia galimybę tuoktis bet kurioje jiems patinkančioje Neringos vietoje. Gal norite prisiekti amžina meile ant kopų, prie jūros,ant molo, uoste, o gal ant Uošvės kalno, nuo kurio atsiveria “itališkas vaizdelis”? Visa tai galite lengvai sau leisti – planuokite savo šventę Nidoje. Viešbutis “Nidos banga” siūlo savo paslaugas Jums tokią svarbią dieną. Ir visai nesvarbu kokio dydžio švente organizuojate, mes Jums turime ką pasiūlyti. Ruošiate dideles vestuves? Jums idealiai tiks viešbutis “Nidos banga”. Viešbučio restorano salėje telpa apie 100 svečių. Yra vieta muzikantams, šokių aikštelė. Šventės svečiams – jaukūs viešbučio kambariai už specialias kainas.