Pereiti prie turinio

Dirvožemis turi būti drėgnas. Tinkamas dirvožemis yra priesmėlio sluoksnis. Jo metu apie vaistinius augalus, jų savybes ir rinkimą pasakos vaistininkas-žolininkas Marius Lasinskas. Pasak M. Šiuo metu pasaulio prieskonių ir vaistažolių rinkoje dominuoja dvi įmonės. Žolininkė J.

Tuomet labai praverstų ne medikamentai, o iš anksto vaistazoles vaistažolės. Kaip jas tinkamai paruošti, naudoti ir rinkti Miežiškių pagrindinės mokyklos klasių mokiniams gegužės 30 d.

vaistazoles kas yra artritas rankoje

Žolininkas savo paskaitą vaistazoles kanklių muzikos garsais. Po to supažindino su taisyklėmis, kurias reikia žinoti renkant vaistažoles: vaistažolių eiti rinkti tik geros nuotaikos; nepamiršti padėkoti motinai gamtai: jei pasiimi 1 kilogramą žolelių, išnešk 1 kilogramą šiukšlių; nepamiršti saiko: 25 procentai žmogui, 75 procentai gamtai. Paskaitos metu žolininkas akcentavo, kad sveikata reikia rūpintis nuolat.

vaistazoles tepalas nuo pacientų sąnarių

Lektorius mokiniams aiškino kaip svarbu gyventi sveikai, nuolat rūpintis savo sveikata, o jei sunegalavai, tai patarė kokias vaistažoles reikia turėti savo namų vaistinėlėje. Įdomiausia paskaitos dalis buvo vaikščiojimas po pievą ir pažintis su augančiais augalais.

Taip pat paaiškino kaip džiovinti ir vartoti vaistažoles. Vasarą vaistazoles pilna augalų, kurie gali būti ir maistas, ir vaistas.

vaistazoles įstrižas brūkšnys skausmas kaklo

Mokiniai sužinojo kas vaistazoles žemės riešutai, kaip pasiruošti makaronų ir t. Lasinskas pamokino, kaip paruošti arbatas ir priminė, kad organizmas visas gerąsias vaistažolės savybes geriausiai įsisavina vartojant šviežius žalius augalus. Paskaita prabėgo gana greitai, išsiskiriant mokiniai pažadėjo gyventi sveikai ir nesirgti.

vaistazoles reumatinės sąnarių skausmas ir raumenų

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Panevėžio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras Beržų g.